ГЕОДЕЗИЧНІ РОБОТИ ТА ПОСЛУГИ

ВИКОНУЄМО РОБОТИ БУДЬ ЯКОГО РІВНЯ

        Геодезія із цього розпочинається будь-який процес будівництва та експлуатації об'єктів. На сьогоднішній день геодезія в будівництві відіграє велику роль.  Без геодезії на даний час не обходиться  жодне будівництво. За допомогою високоточних приладів ми виконуємо точні розбивочні роботи на будівельних майданчиках та  гарантуємо високу якість виконання робіт.

           Вартість робіт з геодезичного супроводу будівництва досить висока, оскільки вимагає участі геодезистів високої кваліфікації, що має підтверджуватися державними сертифікатами інженера-геодезиста, отримати його може тільки дипломований спеціаліст, який має досвід роботи за фахом і здав екзамени перед кваліфікаційною комісією. За закінчення розбивочних робіт і закріплення винесиних осей. підписується акт про виробленої розбивці і здачі закріплених знаків на зберігання представнику організації-замовника, документ, підписаний геодезистом не склали кваліфікаційний іспит, і не отримали сертифікат вважається недійсним. Розцінки на геодезичне супровід (забезпечення) будівництва визначаються в залежності від місця розташування, типу і конфігурації споруди, обсягів і темпів робіт, а також від того, чи буде бригада геодезистів присутні на об'єкті щоденно або ж виїжджати по мірі необхідності.

           Для виконання розбивочних робіт необхідний проект споруди на геопідоснові або розбивочне креслення. Необхідні для розбивки дані (у геодезії вони називаються розбивочні елементи - це кути, відстані і перевищення) готуються заздалегідь аналітичними методами. Під час геодезичної розбиття їх відкладають за допомогою геодезичних приладів від пунктів зовнішньої розбівочної основи і на місцевості знаходять і закріплюють точки перетину осей нової споруди. 

ІНЖЕНЕРНО-ГЕОДЕЗИЧНІ ВИШУКУВАННЯ

            Топогеодезичні роботи проводяться з метою отримання точної інформації про місцевості (рельєф, існуючих будівлях і спорудах) у графічному і цифровому видах, з подальшим її використанням у проектуванні та інших завданнях.

            Проведення обмірних і геодезичних робіт при проектуванні, будівництві, реконструкції, адміністративному обліку та інших видах діяльності, на основі новітніх технологій у цій сфері може використовуватися в наступних областях:

  • Проектування нового будівництва (топографічна зйомка місцевості);
  • Реконструкція, реставрація та капітальний ремонт будівель і споруд (плани поверхів, розрізи, фасади існуючих споруд);
  • Геодезичні роботи (винесення проектних точок в натуру);
  • Будівництво (контроль будівельного монтажу, геодезичне забезпечення будівництва, виконавча документація);
  • Експертиза нерухомості (визначення точних площ та обсягів об'єкта, складання креслень);
  • Адміністративний облік територій (землевідведення, кадастрова зйомка);

 

Поділитись

Геодезичні будні