Аерофотознімання

Аерофотографічні роботи

Якісне аерофотознімання дає змогу одержати одномоментні зображення великої земельної ділянки у вигляді аерофотознімання, через, що вона незамінна під час географічних та гідрографічних досліджень, при земле- та лісовпорядних роботах, у будівництві та сільському господарстві.

Види аерофотознімання:

При традиційній зйомці зображення місцевості створюється поступово, від точки до точки з допомогою спеціального обладнання – тахеометра або GPS. При аерофотозніманні використовують зображення супутника, літак або спеціальні топографічні аерофотоапарати (АФА), що працюють у повністю автоматизованому режимі, вони дають змогу отримати ряд суміжних знімків місцевості максимальної якості.

Якщо аерофотознімання з допомогою супутника та літака досить дорого вартісний метод, аерофотознімання з допомогою безпілотника дозволяє зекономити час і гроші замовника.

У своїй роботі інженери-геодезисти використовують електронні дані в реальному часі від найбільшої в Україні мережі супутникових станцій, що гарантує точність здійснюваної аерофотозйомки. Безперечною нашою перевагою є використання негабаритного обладнання, а також розумні ціни на виконані роботи.

Використання аерофотознімання в сільському господарстві.

Для інвентаризації земель господарства, для перевірки якості проведених робіт, як от оранка чи обробка полів рекомендується використовувати аерофотознімання. Фермер чи агроном зможе побачити скільки поля вже оброблено, як посіви зреагували на обробку добривами чи пестицидами.

Використання аерофотознімання при підготовці генерального плану населеного пункту:

Метод аерофотознімання з допомогою безпілотника незамінний при підготовці генерального плану міста чи села, адже лише він дозволяє здійснювати зйомку на невеликій висоті. Таким чином результати можна використати для інвентаризації земель та при підготовці генерального плану.

Аерофотознімання

 

Аерофотознімання